Kategorie: Wszystkie | cellulit | odchudzanie | uroda | zabiegi kosmetyczne
RSS
czwartek, 17 listopada 2016

Oczyszczanie skóry...

...za pomocą kwasów

kwasy Kielce

 

Jeśli mamy na myśli oczyszczanie skóry, z powodzeniem możemy do niego zaliczyć zabiegi z użyciem kwasów.

Kwasy hydroksylowe to substancje które należą do grupy eksfoliantów chemicznych. Mówiąc prostym językiem są to środki złuszczające skórę. W zależności od tego jakim kwasem działamy na naszą skórę otrzymujemy określony efekt. Możemy wykonywać złuszczanie kwasami o niskim stężeniu jak również o bardzo wysokim. Te drugie bardzo intensywnie złuszczają kilka warstw naskórka i zaleca się wykonywać je w gabinecie dermatologicznym lub u lekarza medycyny estetycznej.

Kuracja z użyciem kwasów jest odpowiednia w każdym wieku składniki, które są w nich zawarte powinny na stałe zagościć w skutecznym programie dbałości i oraz pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Wykonując zabiegi z kwasami jesienią oraz wczesną wiosną mamy pewność, że przyniosą zamierzony efekt oraz nie nabawimy się przebarwień. Podczas całej kuracji należy stosować krem z wysokim filtrem. Najlepiej jeśli jest to filtr SPF 50. Zdecydowanie zabronione jest korzystanie z solarium oraz kąpieli słonecznych. Aby kuracja była w stu procentach skuteczna dobrze jest przygotować skórę do kontaktu z kwasami. W tym celu można stosować kremy z odpowiednio dobranym stężeniem kwasów. Kremy przygotowują skórę do kontaktu z kwasami oraz eliminują ryzyko uczulenia na określony preparat.

czwartek, 20 października 2016

Zaskórniki?

Czas je usunąć!

Manualne oczyszczanie twarzy jest jedną z najskuteczniejszych, jeśli nie powiedzieć najskuteczniejszą z metod usuwania zaskórników oraz wszelkich zanieczyszczeń skórnych. W zależności od potrzeb zabieg mechanicznego oczyszczania przeprowadza się na skórze twarzy, dekoltu lub pleców. Głównym punktem zabiegu jest ręczne usunięcie zaskórników oraz oczyszczenie ujść gruczołów łojowych potocznie zwanych porami. Zabieg ten można wykonywać o każdej porze roku. Błędem jest stwierdzenie że zabieg manualnego oczyszczania można przeprowadzać tylko na wiosnę. Przeznaczony on jest dla skór w każdym wieku, które borykają się z problemem zaskórników,  trądzikiem, są tłuste łojotokowe z rozszerzonymi ujściami gruczołów łojowych.

Poniżej opiszę jak wygląda profesjonalny zabieg oczyszczania skóry.


1. Pierwszy etap to kompleksowy demakijaż oraz stonizowanie skóry.
2.  Następnie należy wykonać peeling. Może on być enzymatyczne lub wykonany przy pomocy urządzenia na przykład peeling kawitacyjny.
3. Po zmyciu peelingu następnie ponownie tonizuje my skórę.
4. Później następuje nałożenie maski rozpulchniającej. Kładziemy klientkę pod wapozon i poddajemy działaniu ciepłej pary celem rozpulchnienia i otwarcia porów skórnych. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu z wapozonem są rozszerzone naczynia krwionośne, skóra bardzo wrażliwa oraz naczyniowa, gdzie naczynia krwionośne są popękane. Manualne oczyszczanie dotyczy tylko stanów nie zapalnych. W przypadku ropnych wyprysków, trądziku w stanie zapalnym nie wykonujemy oczyszczania mechanicznego z uwagi na możliwość rozprzestrzenienia się bakterii na powierzchni skóry. Wyciskanie należy wykonywać za pomocą jałowych gazików w jednorazowych rękawiczkach.
5. Po oczyszczeniu skóry należy wykonać zabieg z użyciem prądu prądów D'arsonwala, które zdezynfekują skórę, mają działanie bakteriobójcze i bakteriostatyczne. Na koniec należy nałożyć odpowiednią maskę. Może być to maska ściągająca z dodatkiem glinki która uspokoi i wyciszy skórę po zabiegu. Efekty po manualnym oczyszczaniu twarzy to czysta skóra, zwężenie ujścia gruczołów łojowych oraz regulacja ich pracy.

czwartek, 24 marca 2016

Kobiety i odchudzanie.

...czyli chcę być szczupła...

zabiegi odchudzające Kielce

Ostatnio usłyszałam "Moim problemem jest tłuszcz odkładający się przy kolanach, w wewnętrznej i zewnętrznej części ud, mimo że stosuję różne kosmetyki, chodzę na siłownię, biegam  to tłuszcz tak jak był - taki jest. Co można na to poradzić?"
Odpowiadam więc...
Na tego rodzaju problem polecić mogę dwa zabiegi wyszczuplające Jest to liposukcja ultradźwiękowa oraz zabieg falami radiowymi. Liposukcja ultradźwiękowa jest to zabieg wyszczuplający polegający na rozbiciu komórek tłuszczowych oraz odprowadzeniu ich z organizmu poprzez wątrobę na zewnątrz. Natomiast zabieg falami radiowymi jest to metoda, która wpływa na ujędrnienie oraz zagęszczenie skóry, jak również na modelowaniu sylwetki.

Problem, który pojawia się na wewnętrznej oraz zewnętrznej stronie ud, a także w okolicy kolan, jest niedużą komplikacją gdzie te zabiegi będą jak najbardziej odpowiednie. Pierwszym zabiegiem wyszczuplającym, który wykonamy, będzie liposukcja ultradźwiękowa. Do zabiegu wykorzystujemy dwie głowice-pierwsza ma na celu za pomocą promieniowania IR podgrzać tkankę tłuszczową, a druga, za pomocą fali ultradźwiękowej, rozbić ją i usunąć z naszego organizmu. Wygląda to tak, że komórki tłuszczowe, a w zasadzie zawarty w nich tłuszcz, zostaje upłynniony, czyli zamieniony w postać ciekłą - to znaczy glicerol i wolne kwasy tłuszczowe i najzwyczajniej usunięty.

Kolejny zabieg falami radiowymi z funkcją drenażu ma za zadanie z jednej strony ujędrnić naszą skórę a z drugiej strony pobudzić nasz układ limfatyczny tak aby tłuszczyk został szybciej przetransportowany do wątroby i i wydalony.

Czy ten zabieg jest bolesny?

Zabieg wyszczuplający falami radiowymi i ultradźwiękami jest całkowicie bezbolesny ponieważ jest to zabieg nieinwazyjny.

Ile czasu trwa taki zabieg?

Na taki zabieg trzeba przeznaczyć przynajmniej godzinę na jedną partię ciała. Dokładny czas zależy jednak od partii ciała, z którą będziemy pracować. W zależności od rodzaju skóry, oraz ilości zawartego w niej kolagenu i elastyny, efekty widać czasami już nawet po pierwszym zabiegu. Aby jednak uzyskać wyraźny efekt należy wziąć 10-15 zabiegów na przykład w trzech seriach po 5, bądź jedną serię składającą się z dziesięciu wizyt.

Wybierając się na taki zabieg powinniśmy zapoznać się z przeciwwskazaniami jak również powinniśmy zdawać sobie sprawę, że mimo, iż zabieg jest praktycznie bezbolesny, to po jego wykonaniu mogą pojawić się drobne śliniaczki jak również małe wybroczyny, które jednak szybko znikają.

Co z dietą?

Decydując się na serię zabiegów wyszczuplających musimy pamiętać również o zastosowaniu pewnych zasad żywieniowych. Zaleca się spożywanie lekkich posiłków, nietłustych, zawierających nie za dużo kalorii. Zaleca się pić również dużo wody ilości około 2 litry dziennie.

Jak długo utrzymują się rezultaty po zabiegu?

Różnie. Jest to uwarunkowane przestrzeganiem przez nas diety oraz aktywności fizycznej. Dużą rolę odgrywają tutaj również : wiek, związane z nim zmiany hormonalne, przyjmowanie leków, choroby oraz uwarunkowania genetyczne. W każdym razie taką serię zabiegów można zawsze powtórzyć,  bądź raz w miesiącu udać się na tak zwany zabieg przypominający.

niedziela, 29 listopada 2015

Płaski brzuch - to możliwe!

Płaski brzuch bez ćwiczeń i wyrzeczeń w 1 godzinę.

Tzw. oponka na brzuchu jest problemem nie tylko wizualnym, ale zdarza się, że i zdrowotnym. Najczęściej jednak związana jest z brakiem ruchu i niewłaściwym odżywianiem. Ruch to zdrowie ale nie zawsze mamy na tyle czasu i ochoty, żeby wpisać to do kalendarza naszych codziennych działań. Dlatego też w trosce o swoją formę, jak również i dobre samopoczucie psychiczne, powinniśmy zadbać o pozbycie się tej dodatkowej oponki i fałdek. gdyż płaski brzuch świadczy o naszej kondycji.

Sposobów na uzyskanie smukłej sylwetki jest wiele i wiele też o nich napisano. My jednak proponujemy coś innego.

Zabieg płaski brzuch.

Zabieg PŁASKI BRZUCH to obecnie hit! To nowoczesna metoda firmy THALAC, która redukuje bezboleśnie nadmiar tkanki tłuszczowej, ma działanie detoksykujące oraz ujędrniające skórę brzucha. W perspektywie daje również efekt szczupłej talii. Zabieg ten przeznaczony jest głównie dla kobiet po ciąży jak również dla osób z miejscową otyłością brzuszną. Sama forma zabiegu "płaski brzuch" jest dość przyjemna i trwa około godziny. 

Warunkiem uzyskania pożądanych efektów jest jednak seria kilku wizyt w gabinecie kosmetycznym. Jeden zabieg to zbyt mało aby były widoczne rezultaty.

niedziela, 08 listopada 2015

Depilacja woskiem

Poniżej znajdziecie trochę informacji o depilacji w kosmetyce.

Zanim jednak dotrzemy do meritum sprawy to na początku muszę powiedzieć, że jest to nadal dalej temat tabu często nie uwzględniany w rozmowach. Do najczęściej stosowanych a tym samym do najpopularniejszych zabiegów depilacji jest depilacja woskiem. Depilacja woskiem to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania owłosienia. Inne metody depilacji nie gwarantują takiej skuteczności jak depilacja woskiem. 

Depilacja

Pamiętajmy jednak, że mimo iż depilowanie pomaga usunąć niechciane włoski, to warto wiedzieć, że włoski te mimo to odrosną. Zgadzając się jednak na tą metodę usunięcia owłosienia mamy zagwarantowane, iż niechciane włoski odrosną znacznie później jak przy standardowym goleniu.

Depilacja to świetna metoda na usunięcie problematycznego owłosienia. W XXI wieku rozwiązanie to staje się wręcz normą podobnie jak wizyta u kosmetyczki. Depilacja z użyciem wosku to chyba najbardziej powszechna forma depilacji stosowana w studiach kosmetycznych dlatego, że jest ona skuteczna i w dobrej cenie. Jest ona wprawdzie lekko bolesna ale gładka i piękna skóra, po usunięciu nałożonego wosku, na pewno wynagrodzą nam tę niedogodność.

Na rynku mamy spory asortyment wosków dedykowanych do rozmaitego rodzaju owłosienia, grubości włosów oraz wrażliwości skóry. Komponentami, które najczęściej znajdują się w woskach są m.in: aloes, azulen, róża, proteiny mleczne, algi, oliwa z oliwek itp. Woski stosowane w kosmetyce posiadają zazwyczaj szalenie przyjemne i zróżnicowane zapachy aby umilić każdy zabieg depilacji.


środa, 07 października 2015

Cellulit - jaki masz stopień
Cellulit to defekt kosmetyczny, defekt z którym walka jest trudna. Na tą przypadłość cierpią głównie kobiety. Cellulit , to nic innego jak nierównomiernie rozłożona tkanka tłuszczowa. Wygląda to tak, że komórki tłuszczowe nakładają się na siebie tworząc nieestetyczne nierówności. Zdrowe komórki tłuszczowe mają wielkość ziarenek ryżu i są położone obok siebie tworząc tkankę tłuszczową.

Zmiany na ciele pojawiają się głównie gdy do głosu dochodzi czynnik hormonalny. Jest to wiek pokwitania u dziewcząt i wiek przekwitania u kobiet, gdzie objawy związane z występowaniem cellulitu mogą się nasilać. Najlepiej jednak wcześniej zapobiegać powstaniu złogów. Nie zawsze jednak się to udaje. Często przegapiamy moment, w którym cellulit zaczyna się tworzyć i później pozostaje już tylko walka z nim.

Każda z nas powinna zwracać uwagę na prawidłowe żywienie. Niezależnie od wagi czy budowy ciała skórkę pomarańczową można niekiedy już spotkać u młodszych nastolatek. Zdrowe odżywianie, brak używek, aktywność ruchowa, picie dużej ilości wody, ograniczenie spożywania fast foodów i dużej ilości słodkości może w znacznym stopniu zapobiec powstaniu niechcianego problemu. Jeśli jednak cellulit się pojawi należy najwcześniej, jak tylko to jest możliwe, rozpocząć z nim walkę.


Rozróżniamy różne rodzaje jak również różne stopnie występowania cellulitu.
 

I STOPIEŃ - cellulit lekki wodny: W pozycji leżącej skóra wygląda gładko. W pozycji stojącej jak również przy ucisku palcami pojawiają się niewielkie nierówności. Doskonałym sposobem na pozbycie się cellulitu wodnego jest drenaż limfatyczny czyli tzw. masaż uciskowy, który usprawnia krążenie krwi i limfy. To właśnie limfa tworzy zastoje wodne. W czasie drenażu limfa zostaje odprowadzona do węzłów chłonnych i obrzęk znika.
 
II STOPIEŃ - cellulit średni: Nierównomierni rozłożona tkanka tłuszczowa zauważalna jest zarówno w pozycji leżącej jak i stojącej. Stwardniała tkanka uciska włókna nerwowe, powodując bolesność.  Do redukcji tej formy cellulitu stosuje się liposukcję ultradźwiękową, masaż bańką chińską, jak również owijanie ciała specjalnymi bandażami.

III STOPIEŃ - cellulit ciężki, tłuszczowy: Na skórze widoczne są złogi komórek tłuszczowych. Są one grube, oddzielone głębokimi bruzdami, tworzą wyczuwalne grudki w głębszych warstwach. Sposobem na pozbycie się jest intensywny masaż bańką chińską. Innym, doskonałym i popularnym zabiegiem jest również liposukcja ultradźwiękowa gdzie komórka tłuszczowa ulega rozbiciu i w postaci płynnej wędruje do wątroby..

IV STOPIEŃ - cellulit ciężki: Jest to najbardziej zaawansowana i trudna do zredukowania postać cellulitu. Nierówności widoczne są  w każdej pozycji. Na skórze widoczne są dużych rozmiarów grudki przypominające kalafior. Tu, oprócz wspomnianych wyżej zabiegów powinno się włączyć dietę niskotłuszczową.


Zasadniczo cellulit możemy podzielić na :

  • cellulit wodny, który tworzy się z nadmiaru wody
  • cellulit tłuszczowy, który występuje o wiele częściej i jest znacznie trudniejszy do zwalczenia  

 

Wiadomo, że nie każdy cellulit da się całkowicie zlikwidować czy usunąć. Czasami tylko się go trochę zamaskuje i zmniejszy jego widoczność. Wszystko zależy od tego co było przyczyną powstania cellulitu na naszych udach, pośladkach czy boczkach. Dlatego ważne jest to aby dobrze poznać swojego wroga. Udajmy się więc do dobrej kosmetyczki i spytajmy o to jaki rodzaj cellulitu mamy. To bardzo ważne gdyż każdy cellulit powstaje z nieco innego powodu i również nieco inaczej się z nim walczy. Wiadomo, ze aktywność fizyczna, dobra dieta czy masaż zawsze będą działać antycellulitowo. Warto jednak wiedzieć z jakim cellulitem mamy do czynienia.

O rodzajach cellulitu postaram się napisać w następnym poście. Teraz natomiast kilka zdań o sposobach na cellulit. Zabiegów kosmetycznych na pozbycie się cellulitu jest wiele. Najbardziej znanym i niedrogim jest body wrap czy body wrapping. Nie jest on jednak wskazany do każdego rodzaju skóry. Poza tym jest dość bolesny bo podgrzana skóra po prostu nas pali. Inny zabieg, trochę droższy to fale radiowe z funkcją drenażu. Jest to urządzenie potocznie zwane vaccum + RF. Fale radiowe na ciało to ciekawa opcja pozbycia się zarówno cellulitu, tkanki tłuszczowej jak i ujędrnienia skóry. Pamiętajmy jednak, że każdy zabieg trzeba kilkukrotnie powtórzyć. Nic nie zadzieje się od razu. Vaccum + RF to urządzenie łączące działanie fal radiowych z bańka chińską i choć nie jest to poprawne określenie to najprościej mówiąc to urządzenie tak działa. O falach radiowych na ciało, ich zastosowaniu i przeciwwskazaniach już pisaliśmy wystarczy więc poszukać na blogu.

 wtorek, 22 września 2015

Henna rzęs i brwi

Witajcie serdecznie po przerwie na mojej stronie.  Dziś naprawdę ekspresowo o zabiegu barwienia brwi i rzęs henną. Właściwie to próbuję Was przekonać do spróbowania tego sposobu w salonie kosmetycznym.

Kilka słów o hennie ...  

Henna to inaczej zmielona na pył Lawsonia bezbronna. Jest to roślina, która rośnie naturalnie w południowej Azji, Australii i prawie całej Afryce. Henna używana była już w starożytności i jest chyba najstarszym znanym kosmetykiem. Obecnie zastosowanie ma głównie we fryzjerstwie i kosmetyce jako barwnik.  Więcej na ten temat można doczytać sobie klikając w poniższy odnośnik henna

Ale do rzeczy. Żeby nie przedłużać, bo na pewno każda z nas ma multum spraw, przedstawiam Wam propozycję nie do odrzucenia a brzmi ona :

Henna brwi i rzęs.


Drogie Panie, wiadomo nie od dziś, że chyba duża ilość nas chciałaby porzucić codzienny pochłaniający czas makijaż i postawić na wygodę oraz naturalny wygląd.
Makijaż z henny to naprawdę świetna sprawa. Widoczność barwy po takim zabiegu wynosi około 3-4 tyg.. Ponieważ sama to stosuję śmiało mogę polecić i Wam. Pamiętajcie, że jest to zabieg bezpłatny i całkowicie bezbolesny. To po prostu relaks, po którym wyjdziecie piękniejsze.sobota, 22 sierpnia 2015

Postarzające przebarwienia.

... przebarwienia, plamki, piegi ...

Przebarwienia to plamki ciemniejsze od otaczającej je zdrowej skóry. Pojawiają się najczęściej latem kiedy nasze ciało wystawione jest na działanie promieni UVA i UVB. Piegi i ciemne plamy powstają wskutek zaburzeń w produkcji barwnika melaniny w komórkach skóry zwanych melanocytami. I O ile piegi dodają nam często uroku, o tyle większe przebarwienia zdecydowanie szpecą jak i postarzają dodając nam lat. Podstawowym czynnikiem przy leczeniu przebarwień jest oczywiście ochrona przeciwsłoneczna poprzez stosowanie zewnętrznych odpowiednio do tego przeznaczonych preparatów, noszenie odzieży osłaniającej ciało oraz unikanie ekspozycji skóry na silne promieniowanie słoneczne.


Głowne przyczyny powstawania przebarwień :


• Promieniowanie słoneczne UV, zwłaszcza mocne intensywne opalanie się nie tylko na słońcu ale także w solarium
• Zmiany hormonalne
• Choroby wątroby
• Niedoczynność nadnerczy
• Nadczynność tarczycy
• Działanie substancji fitotoksycznych lub fotoalergizujących, znajdujących się w lekach kosmetykach mydłach

Sposoby usuwania przebarwień :


• Laseroterapia
Do usuwania zmian pigmentowych na skórze takich jak przebarwienia, plamy starcze, plamy posłoneczne i wątrobowe, ostuda czy zwykłe piegi. Rozproszona wiązka światła równomiernie krótkimi impulsami naświetla powierzchnię skóry, co odczuwane jest jako chwilowe zapieczenie.

• Mikrodermabrazja
Peeling mechaniczny dt skuteczna metoda na usuwanie przebarwień, szczególnie tycz drobnych.

• Kwasy
Peeling kwasami usuwa drobne i głębsze przebarwienia. W zalezności od rodzaju przebarwień stosowane są różne rodzaje kwasów i o różnym stężeniu.
 
• Krioterapia
Terapia zimnem daje satysfakcjonujące wyniki w leczeniu plam soczewicowatych, brodawek łojotokowych i starczego rogowacenia naskórka.
 
• Zabieg Cosmelan
Obecnie najskuteczniejsza metoda usuwania przebarwień. Zawiera czynniki rozjaśniające o natychmiastowym działaniu. Nie posiada substancji o działaniu keratolitycznym.

sobota, 04 lipca 2015

Sposób na zmarszczki i jedrną skórę.

Pojawiające się zmarszczki i utrata jędrnosci skóry sprawia iż czujemy się staro a można temu zapobiec.

 

Zmarszczki to znak, iż nasza skóra zaczyna się starzeć, staje się mniej jędrna i mniej elastyczna. Znak iż kolagen w niej nie odbudowuje się juz właściwie, jak powinien albo nie odbudowuje się juz wcale. Czy zmarszczki mozna usunąć? Nie - nie można. Można je jedynie wypełnić w taki sposób, że nie będzie ich widać. Aby móc podjąć równożędną walkę o odzyskanie pięknej i jędrnej skóry, a przynajmniej znaczne poprawienie jej wyglądu, potrzebna jest nam do tego niezbędna wiedza. Jak można zauważyć w gazetach czy TV w sprzedaży znajduje się ogromna ilość preparatów kosmetycznych na ujędrnienie skóry, kremów czy tabletek, które mają niemal natychmiast doprowadzić do zniknięcia zmarszczek a przynajmniej do ich spłycenia. Mimo pieknych zdjęć i zapewnień większość z nich jednak nie działa. Skóra nadal nie jest jędrna a zmarszczki nie znikają. Podobnie ma się sytuacja z różnego rodzaju gadżetami masującymi mającymi wspomagać ujędrnienie skóry i likwidowanie jej nierówności. Tu również między 30 sekundowym filmikiem a rzeczywistością jest bezsprzeczny dysonans. Czy jest więc jakiś zabieg na usuwanie zmarszczek i ujędrnienie skóry? I nie chodzi tu o botoks - bo ostrzyknięcie botoksem jest przecież bardzo drogie.

Zabiegiem stosowanym w tym celu jest najczęsciej mezoterapia. Może to być mezoterapia igłowa, mezoterapia bezigłowa, tzw. derma roller albo sonoforeza (zaliczna również dość często jako zabieg mezoterapii). Mezoterapia to inaczej taka odżywka dla skóry w strzykawce bądź w ampułce. Jeśli jest to mezoterapia igłowa, czy derma roller, to substancja odżywcza wprowadzana jest pod skórę za pomocą mini nakłóć. Natomiast w przypadku mezoterapi bezigłowej czy sonoforezy jest to mniej inwazyjnie co zaraz w skrócie opiszę.
Mezoterapia bezigłowa jest to najnowocześniejszy, nieinwazyjny system odmładzania skóry, spłycania zmarszczek ale także redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej.
Stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej. Mezoterapia bezigłowa jest innowacyjną metodą, polegającą na transporcie substancji czynnych w głąb skóry właściwej. Umożliwia nam to kilka czynników. Są to m.in. : pole elektryczne, wykorzystujące zjawisko elektroporacji oraz fale ultradźwiękowe (w przypadku sonoforezy. W zwiazku z tym, że podczas zabiegu nie dochodzi do przerwania ciągłości skóry, nie ma też ryzyka pojawienia się podrażnień, drgania mięśni czy stanów zapalnych.

niedziela, 31 maja 2015

Przedłużanie rzęs.

Przedłużanie, pogrubianie i uzupełnianie rzęs.

Żyjemy w ciągłym pospiechu i mamy coraz mniej czasu dla siebie. Każda z nas musi codziennie zadbać o swój wygląd bo często tego od nas wymaga miejsce pracy. Wykonanie makijażu, zadbanie o wygląd włosów, wykonanie makijażu oczu lub choćby pociągnięcie rzęs tuszem zajmują sporo czasu a przecież chcemy zawsze wyglądać atrakcyjnie. I tu pojawia się rozwiązanie, które może nam pomóc. Jest nim zabieg przedłużania rzęs, z którego obecnie można skorzystać w większości gabinetów kosmetycznych. Najbardziej popularna metodą przedłużania rzęs jest metoda 1:1. Polega ona na doklejaniu do każdej pojedynczej rzęsy naturalnej - rzęsy sztucznej co sprawia, że rzęsy zyskują na długości i objętości. Dzięki zabiegowi przedłużania rzęs czujemy się bardziej atrakcyjnie i możemy zaoszczędzić sporo czasu przy wykonywaniu makijażu oczu. Na sztuczne rzęsy nie ma potrzeby nakładania kilku warstw tuszu do rzęs.

 
1 , 2 , 3
Zakładki:
Linki do ciekawych stron
Tagi
Create your own banner at mybannermaker.com!
Follow my blog with Bloglovin